интернет магазин канцтоваров для офиса, школы, детского сада

0 items0.00 

Корзина пуста.

Ставки на спорт: детальний огляд

Беттінг в Україні стає розвивається у декількох напрямках. Азартні портали пропонують для заробітку не лише популярні спортивні напрями, але й нестандартні події. У клієнтів букмекерських контор з’являється ще більше можливостей для примноження капіталу. На порталі https://geneva.lviv.ua/betting-on-sport/ відобразили ключові особливості віртуального беттінгу, правила, секрети успіху.

Запорукою вигідних ставок беттери вважають використання усіх ресурсів для створення власних прогнозів. Окрім самої події важливу роль відіграє портал з пропозиціями ставок. Варто встановити усі його переваги та виділити бонуси, якими можна скористатися для примноження капіталу.

Алгоритм пошуку події для ставок

Якщо ви бажаєте зробити ставку на певну подію, варто її дослідити. Для цього проаналізуйте актуальні коефіцієнти, скористайтеся прогнозами з відкритих джерел. На головних сторінках букмекерських контор найчастіше виділяють популярні події.

Найпростіше робити ставки на вид спорту, у якому ви добре орієнтуєтеся. У цьому випадку не виникне необхідності вивчення правил гри. Відстежуйте цікаві події, анонси яких публікують на сайтах бк.

23.09.21

Лайв-ставки – цікавий формат для заробітку

Ставки у реальному часі впроваджують усі топові букмекери. Суть полягає у тому, що бк анонсує певні події. Ви можете робити ставки в них в режимі реального часу. Для цього формату притаманний швидкий перебіг подій. Також змінюються коефіцієнти, тому потрібно розуміти правила спортивної дисципліни.

Більшість букмекерів встановлюють трохи завищені маржі на формат лайв. Якщо у прематчах маржа прирівнюється до 4%, в лайві – до 7%. Перед створенням ставки обов’язково враховуйте це значення. Ставка в лайві розраховується миттєво, тому вам не потрібно буде чекати результатів гри.

Чому вигідно робити ставки на спорт?

Беттінг в Україні поступово переходить на новий рівень, оскільки букмекери дотримуються своїх зобов’язань та пропонують вигідні умови для створення ставок. Гравці виділяють наступні переваги такого азартного формату:

 • зрозумілі правила. Кожен беттер розуміє залежність розміру ставки та потенційного виграшу. Є можливість орієнтованого розрахунку прибутку;
 • розширений перелік доступних напрямків. Букмекери не обмежуються популярними спортивними дисциплінами, пропонуючи альтернативні формати. Серед екзотичних напрямків слід виділити: прогноз погоди, шахи, перегони тощо;
 • щедрі бонусні програми. Беттери отримують бездепи, депозитні надходження. Для них відкриті експреси дня, нараховують кешбек тощо. Якщо ви розраховуєте на бонуси, при виборі платформи слід оцінити її переваги саме з позиції бонусних мотивацій;
 • варіативність ставок.

Правила вибору букмекерської контори

Перелік доступних бк в Україні постійно поповнюється новими сайтами для створення ставок. Якщо ви бажаєте чесно заробляти в індустрії беттінгу, орієнтуйтеся на ліцензійні сайти. Оскільки в Україні держава не видає подібні дозволи, оберіть ліцензії міжнародного формату.

Які критерії пошуку бк?

Якщо ви шукаєте надійний сайт зі зрозумілою системою отримання прибутку, оцініть наступні параметри:

 • різноманіття подій;
 • наявність ставок у режимі реального часу;
 • варіативність ставок;
 • доступні бонуси;
 • лояльність адміністрації, рівень обслуговування, робота служби підтримки;
 • розмір маржі;
 • платіжні системи для грошових операцій тощо.

При виборі букмекерської контори зі ставками на реальні гроші обов’язково враховуйте відгуки інших клієнтів. Найпопулярнішими в Україні вважають Фавбет, ПаріМатч, 1xBet та інші. Після створення аккаунта розгляньте ключові правила і тільки після ознайомлення з ними переходьте на формат реального заробітку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.